Açılış Organizasyonu

Hizmetlerimiz

Yeni bir işletme önce görkemli bir açılış ile kendisini kanıtlamalıdır. Tüketici taleplerini ve son trendleri takip eden, sektörde kendini kanıtlamış dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile standartların ötesinde açılış organizasyonları düzenliyoruz.

Birinci sınıf ekipmanlarımız ve teknik ekibimiz ile yerinde kurulum hizmeti sunuyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu

Hizmetlerimiz

Hayallerin ucu bucağı yoktur. Sevdiklerinizin hayallerinde bize de yer verir misiniz?

Her detayı sizler için düşüneceğimizden ve unutulmaz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu

Hizmetlerimiz

Mezuniyet törenleri ve görkemli mezuniyet baloları; öğrencilerin yoğun çalışma temposu sonunda başarı ile okullarını bitirme mükafatı olarak; son zamanların trendi haline gelmiştir. Farklı konseptler ve görülmedik showlar ile bu önemli günde sizler ile birlikte eğleniyor işimizi sanat ile birleştiriyoruz.

Baby Shower Organizasyonu

Hizmetlerimiz

Partilerin son hızla çeşitlenmeye devam ettiği ülkemizde, son dönemlerde sıklıkla kutlanan Baby Shower etkinliklerini en şık şekilde gerçekleştiriyoruz.

Görkemli Baby Shower organizasyonu konseptlerimiz ile; sahip olacağınız en değerli varlığın, bebeğinizin dünyaya gelecek olmasını müjdeliyoruz.

Konsept Parti Organizasyonu

Hizmetlerimiz

Herkesin eğlenmeye ihtiyacı vardır. Peki bunun için neden hayal gücümüzü kullanmayalım? Beraber unutulmaz anlara tanıklık edeceğimiz, şıklığı ve güzelliğiyle unutulmayacak konsept partiler düzenliyoruz. Yeter ki hayal edin…

Sahne Performansları

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimiz ile sanatın çeşitli dallarına yönelik etkinliklere yol gösteriyor, ev sahipliği yapıyoruz. Sahne ışık ve ses sistemleri, tanıtım ve LCV, sanatçılar ve sahneler ile iletişim konusunda destek veriyor etkileyici temsil ve konserlere öncülük ediyoruz.